Велосипедист рухається по шосе рівномірно зі швидкістю 24км/год. Визначте обертову частоту руху колеса, якщо радіус колеса дорівнює 26см
Велосипедист рухається по шосе рівномірно зі швидкістю 24км/год. Визначте обертову частоту руху колеса, якщо радіус колеса дорівнює 26см
Ответ(ы) на вопрос:
l=2πr 2*3.14*0.26=1.6328м 24км/год≈6.7 м/с
6.7/1.6328=4.1 герц
Не нашли ответ?
Похожие вопросы