Веслярі, шо намагаються змусити човен рухатися проти течії, не можуть із цим упоратись, і човен перебуває у спокої відносно берега. Дії яких тіл при цьому компенсуються? 10 класс помогите пожалуйста
Веслярі, шо намагаються змусити човен рухатися проти течії, не можуть із цим упоратись, і човен перебуває у спокої відносно берега. Дії яких тіл при цьому компенсуються?
10 класс помогите пожалуйста
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
усилия гребцов = силе, направленной на преодоление течения реки