Вибери речення, в якому є лише один головний член: А) Вирвалось із чиїхось грудей і тихою скаргою загинуло у емному проваллі Б)Аж раптом заграє в ньому якась радісна сила, буйна і непокірна. В) Ах, як я такої хвилини бажаю. Г) ...

Вибери речення, в якому є лише один головний член: А) Вирвалось із чиїхось грудей і тихою скаргою загинуло у емному проваллі Б)Аж раптом заграє в ньому якась радісна сила, буйна і непокірна. В) Ах, як я такої хвилини бажаю. Г) Знову вродилися вітер, похитнув сича на кінчику нілки, і січ зареготав з нього.²
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б)Аж раптом заграє в ньому якась радісна сила,буйна і непокірна