Виберіть групу, в якій всі речовини взаємодіють з оцтовою кислотою:А. КОН,КСІ, К2СО3.         Б. СН3ОН, КСІ, Сu(ОН)2. В. КОН, КСІ,Сu(ОН)2        Г. КОН,К2О,К.

Виберіть групу, в якій всі речовини взаємодіють з оцтовою кислотою: А. КОН,КСІ, К2СО3.         Б. СН3ОН, КСІ, Сu(ОН)2.  В. КОН, КСІ,Сu(ОН)2        Г. КОН,К2О,К.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь: г. Карбонові кислоти можуть реагувати з : 1) металами; 2) оксидами металів; 3) основами; 4) солями слабких кислот; 5) Cl; 6) спиртами (естерофікація).