Виберіть і спишіть речення, у яких виділені слова є прийменниками. Підкресліть ці та інші прийменники разом зі словами, яких вони стосуються, як члени речення 1. Забіліли сніги НАВКОЛО Ки єва, загуляли хуртовини ( О. Довженко)....

Виберіть і спишіть речення, у яких виділені слова є прийменниками. Підкресліть ці та інші прийменники разом зі словами, яких вони стосуються, як члени речення 1. Забіліли сніги НАВКОЛО Ки єва, загуляли хуртовини ( О. Довженко). 2. Знову ледве мріють лебеді у полі, а НАВКОЛО білий холод і зима (Є. Гу¬ цало). 3. Десь зовсім ПОРУЧ стукнув кулемет (М.Бажан). 4. Захотілося Якову, щоб ПОРУЧ нього була мати (А.Ш иян). 5. Коли до тебе прилечу, засяє в сонці все НАВКРУГ (Д. Павличко). 6. Хо сидить серед галяви, а НАВКРУГИ його панує мертва, прикра тиша (М. Коцюбинський). II. Складіть і запишіть два речення зі словом навколо так, щоб у першому реченні це слово було прислівником, а в другому - прийменником
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ппппополулвошущцщулкшкшдавшцлволвлулулваллалу