Виберіть характеристику функцій шкіри: а)через шкіру виводиться сечовина б)у капілярах і судинах шкіри депонується до 5 л крові в)у клітинах шкіри синтезуються вітаміни D і С г) у шкірі містяться всі без винятку типи рецепторів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Верные варианты: а Частично верные: в - только витамин D б - примерно 1,5 л крови(не считая др. жидкостей)