Виберіть одну правильну відповідь 1. Позначте правильні твердження: А пульс – це ритмічні коливання стінок артерій під час виштовхування крові з серця; Б пульс – це стрибкоподібні скорочення серця внаслідок періодичного наванта...

Виберіть одну правильну відповідь 1. Позначте правильні твердження: А пульс – це ритмічні коливання стінок артерій під час виштовхування крові з серця; Б пульс – це стрибкоподібні скорочення серця внаслідок періодичного навантаження на нього; В пульс – це скорочення артерій і вен на руці людини; Г пульс – це удари серця у відповідь на роботу м’язів тіла. 2. Назвіть прізвище видатного українського кардіохірурга, який розробив методику протезування клапанів серця: А У. Гарвей; Б М. Амосов; В С. Брюхоненко; Г І. Мечников 3. Які зміни відбуваються в серцево-судинній діяльності під впливом куріння, вживання алкоголю та внаслідок гіподинамії: А зменшується витривалість серцевого м’яза та його товщина; Б збільшується частота скорочень м’яза; В погіршується тонус артерій і вен; Г покращується живлення серцевого м’яза? 4. Які функції виконує кровообіг в організмі людини: А дихальну; Б живильну; В видільну; Г усі перелічені? 5. Якому органу відповідає така характеристика: парний орган, утворений із 6 – 12 хрящових півкілець, входить у легені через ворота: А трахеї; Б бронху; В гортані; Г носоглотці? 6. Де міститься дихальний центр, який відповідає за ритмічне скорочення дихальних м’язів: А у проміжному мозку; Б у середньому мозку; В у довгастому мозку; Г у мозочку? 7. Як називається щільна сполучнотканинна оболонка, що зовні вкриває легені двома листками: А легеневий епітелій; Б легенева плевра; В легеневий ацинус; Г легеневий стовбур? 8. До профілактичних заходів, що запобігають захворюванню на туберкульоз, належить: А дотримання правил особистої гігієни; Б дотримання чистоти в приміщеннях; В профілактичні щеплення; Г усі перелічені? 9. Позначте правильне твердження: А ферменти – це біологічні каталізатори, що прискорюють хімічні реакції в організмі; Б один фермент може розщеплювати і білки, і жири, і вуглеводи; В ферменти прискорюють або уповільнюють процеси травлення; Г ферменти не входять до складу шлункового, кишкового соку та слини. 10. У якому відділі травного тракту живуть мутуалістичні бактерії, що сприяють бродінню целюлози та синтезу вітамінів: А стравоході; Б прямій кишці; В тонкому кишечнику; Г товстому кишечнику? 11. Знайдіть відмінність між вітамінами (цифри) та продуктами, в яких вони містяться (літери, одна зайва): 1 С (аскорбінова кислота); 2 А (ретиинол); 3 D (кальциферол); 4 B1 (тіамін) А рибячий жир, печінка тріски; Б цибуля, цитрусові, шипшина; В молоко, морква, перець, яйця; Г рослинні олії, зародки пшениці; Д хліб з висівками, крупи, печінка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.А 2. А 3. В 4. А и В 5. Вообще-то А, но трахеи имеют 16-20 хрящевых полукольц... Так что         не уверенна, но думаю трахеи 6. В 7. Б 8. Г 9. А 10.Г 11. 1.Б 2. А 3. В 4. Д
Гость
1. А 2. А 3. В 4. А В 5. А 6. В 7. Б 8. Г 9. А 10. Г 11.: 1 - Б 2. - А 3. - В 4. - Д