Виберіть правильне словосполучення. Приблизно сто виробів, біля ста виробів; половина пра¬цівників, одна друга працівників; троє фірм, троє установ, три фірми, три установи; два фахівця, два фахівці; п’ятдесятирічний стаж, п’ят...

Виберіть правильне словосполучення. Приблизно сто виробів, біля ста виробів; половина пра¬цівників, одна друга працівників; троє фірм, троє установ, три фірми, три установи; два фахівця, два фахівці; п’ятдесятирічний стаж, п’ятидесятирічний стаж; чотири відсотка, чотири відсотки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біля ста виробів, половина працівників, три фірми, три установи, два фахівця, п'ятдесятирічний стаж, чотири відсотки.