вибрать який то предмет з петриківського розпису, наприклад тарілку чи ложку і скласти твір опис цього предмета за планом: орієнтований план твору-опису предмета 1 Як предмет зявився в мене? 2 Розмір і форма предмета...
вибрать який то предмет з петриківського розпису, наприклад
тарілку чи ложку і скласти твір опис цього предмета за планом: орієнтований план твору-опису предмета 1 Як предмет зявився в мене? 2 Розмір і форма предмета 3 Колір (запах, смак) предмета 4 Матеріал, з якого зроблено предмет, оздоблення 5 Частини предмета, їхні розміри, форма, колір 6 Я люблю користуватися предметом
Ответ(ы) на вопрос:
Попала від пара пра бабусі та материнській лінії
У Київському музеї українського народного декоративного мистецтва зберігається цікава скриня з Київщини, виготовлена у XVIII ст., на передній темно-зеленій стінці якої зображено в центрі "козака Мамая" з бандурою, а зліва і справа від нього — два великих вазони з пишними жовтими й червоними квітами