Вибрати прикметники( підкреслити) Один з них розібрати (повний аналіз прикетника)  1.    Аналізоване слово.2.    Від якого слова в реченні залежить?3.    На яке питання відповідає?4.   До якої частини мови належить?5.    Число....

Вибрати прикметники( підкреслити) Один з них розібрати (повний аналіз прикетника)  1.    Аналізоване слово. 2.    Від якого слова в реченні залежить? 3.    На яке питання відповідає? 4.   До якої частини мови належить? 5.    Число. 6.    Рід (в однині). 7.    Яким є членом речення?   Іноді все в цьому світі уявляється мені синім: ото, начебто, ростуть сині тополі над синьою дорогою, їдуть сині вози, запряжені синіми кіньми, випадають сині дощі. І як було б цікаво, якби раптом посеред зими випав на наше село синій сніг, синя завірюха захуржелила-зареготала!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
синім,сині, синьою, синіми,синій, синя. Синя, завірюха, яка?,  прикм., однина, жін. р., другорядний член речення - ознака.