Від іменників, поданих у дужках, утворіть спорідненні прикметники. Спишіть речення,замінюючи іменник утвореним прикметником. 1. Купили (школа) прикладдя. 2. Поїхали до (Харків) області. 3. Підійшли до (пішохід) переходу. 4. Я в...

Від іменників, поданих у дужках, утворіть спорідненні прикметники. Спишіть речення,замінюючи іменник утвореним прикметником. 1. Купили (школа) прикладдя. 2. Поїхали до (Харків) області. 3. Підійшли до (пішохід) переходу. 4. Я відповів на (телефон) дзвінок. 5. Милувалися (ліс) квітами. 6. Останні (сонце) дні. 7. Вже час (обід) перерви. Заранее спасибо большое!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шкiльне Харковськоï Пiшохiдного Телефонии Лiсовими Сонячнi Обiдньоï Вроде так)Удачи)