Від назв населених пунктів утворітьназви адміністративних районів України : Коломак, Нова Водолага, Печеніги, Великий Бурлук, Збараж, Кременчук, Бахмач , Калуш, Запоріжжя, Хуст, Арциз, Острог,Дрогобич,Золотоноша,Вінниця,Умань,М...

Від назв населених пунктів утворітьназви адміністративних районів України : Коломак, Нова Водолага, Печеніги, Великий Бурлук, Збараж, Кременчук, Бахмач , Калуш, Запоріжжя, Хуст, Арциз, Острог,Дрогобич,Золотоноша,Вінниця,Умань,Мелітополь,Гадяч,Запоріжжя,Чернівці.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коломацький, Нововодолазький, Печенізький, Великобурлуцький, Збаразький, Кременчуцький, Бахмацький, Калуський, Запорізький, Хустський,Арцизький, Острозький, Дрогобицький, Золотоноський, Вінницький, Уманський, Мелітопольський, Гадяцький, Запорізький , Чернівецький.