Від поданих дієслів, що означають незавершені дію, утворилися і запиши дієслова, що виражають завершену дію.Гріло-....., текли-....., зеленіла-....., летів-..... .З утвореним дієсловами склади і запиши речення про весну.

Від поданих дієслів, що означають незавершені дію, утворилися і запиши дієслова, що виражають завершену дію. Гріло-....., текли-....., зеленіла-....., летів-..... . З утвореним дієсловами склади і запиши речення про весну.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
гріло - зігріло текли - потекли зеленіла - позеленіла летів - прилетів Сонце зігріло все навкруги. Потекли струмки біля городу. Весна прийшла Трава позеленіла. Птахи прилетіли з далеких країв.