Від поданих дієслів утворіть дієприслівника і запишіть у два стовпчики: а) доконаного виду;б) недоконаного виду. Оздобити,ускладнювати,боротися,зняти,запитати,складати,створити,використати,допомагати,плавати,забороняти. якщо в...

Від поданих дієслів утворіть дієприслівника і запишіть у два стовпчики: а) доконаного виду;б) недоконаного виду. Оздобити,ускладнювати,боротися,зняти,запитати,складати,створити,використати,допомагати,плавати,забороняти. якщо ви правильно виконали завдання , завдання ,з других букв записаних дієприслівників складеться початок приказки: "...по польоту"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
доконаний             недоконаний оздоблено             оздоблюючи ускладнено           ускладнюючи поборено               боровшись знято                     знімаючи запитавши             запитуючи складавши            складаючи створивши             створюючи використавши       використовуючі допомогавши        допомогаючи плававши             плаваючи заборонявши        забороняючи