Від поданих іменників утвори і запиши прикметники Ліс, мороз, зима, хмара, школа, цемент, птах, голос. У прикметниках познач закінчення і суфікси.
Від поданих іменників утвори і запиши прикметники
Ліс, мороз, зима, хмара, школа, цемент, птах, голос.
У прикметниках познач закінчення і суфікси.
Ответ(ы) на вопрос:
Ліс-лісовий, мороз-морозний, зима-зимовий, хмара-хмарне, школа-шкільна, цемент-цементний, птах-пташиний, голос - голосний.----тут підкреслені закінчення
Ліс-лісовий, мороз-морозний, зима-зимовий, хмара-хмарне, школа-шкільна, цемент-цементний, птах-пташиний, голос - голосний. -----підкреслені суфікси
А вам потрібно суфікси позначити зверху ∧, а закінчення квадратиком.