Від поданих іменників утворіть прикметники і запишить їх у два стовпчики: а) ті, у яких не відбувається спрощення в групах приголосних; б)ті, у яких спрощення відбувається. Студент, честь, кількість, турист, контраст, активіст...

Від поданих іменників утворіть прикметники і запишить їх у два стовпчики: а) ті, у яких не відбувається спрощення в групах приголосних; б)ті, у яких спрощення відбувається. Студент, честь, кількість, турист, контраст, активіст, проїзд, стандарт, тиждень. випуск, користь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Студентський                  чесний    контрастний                    кількісний     стандартний                    туриський   випускний                        активіський                                            проїзний                                            тижневий                                            корисний