Від поданих іменників утворіть присвійні прикметники чоловічого та жіночого роду: муха Ігор Дарья корова Наталка теща горобець курка Юлія декан Марія менеджер невістка бабуся Олексій приятель Олег Вікторія

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мухин Ігорів даринин коровин наталчин тещин горобчиків курчин юлііндеканів маріін менеджерів невістчин бабусин олексіів приятелів олегів Вікторіін