Від поданих іменників жіночого роду утворіть форму орудного відмінка однини. Утворіть словосполучення. Молодь, ртуть, подорож, латунь, юнь. лють, річ, рись, туш. галузь.
Від поданих іменників жіночого роду утворіть форму орудного відмінка однини. Утворіть словосполучення.
Молодь, ртуть, подорож, латунь, юнь. лють, річ, рись, туш. галузь.
Ответ(ы) на вопрос:
молоддю, ртуттю, подорожжю, латунню, юнню, люттю, річчю, риссю?, тушшю, галуззю. пишаюся молоддю, отру'єння ртуттю, вражений подорожжю, фарбуватися тушшю, нагорода за галуззю, біжутерія з латунню, містяни з люттю, цікавлюся річчю