Від поданих слів утвори спільнокореневі й запиши за зразком. Познач суфікс.  Зразок. Герой-геройський вчинок.  Низ-....... хмари Село-...... будинок Козак-......  пісня Ткач-...... верстат Грузнути-..... болото   З двома словос...

Від поданих слів утвори спільнокореневі й запиши за зразком. Познач суфікс.  Зразок. Герой-геройський вчинок.  Низ-....... хмари Село-...... будинок Козак-......  пісня Ткач-...... верстат Грузнути-..... болото   З двома словосполученнями (за вибором) склади й запиши речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Село - сільський будинок Козак - козацька пісня