Від поданих слів утворіть нові слова будь яким способом творення стіна , рука , учити , співати , їхати , єднати , мирити , чудовий ,довгий , червоний , дід , ліс , сміх , овоч , кіт , масаж .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
стина- настинний( преф- суф.) д рука- ручний( суф.) учити- заучити( преф.) спивати- заспивати( преф) ихати- приихати( преф) эднати- об,эднати( преф) мирити- мирний( суф) чудовий- пречудовий( преф) довгий- найдовший( преф- суф) червоний- червониший( суф) дид- дидок, дидовий( суф) лис- лисовий( суф) смих- смишний( суф) овоч- овочевий( суф) кит- китовий( суф) масаж- масажниц( суф)