Від поданих слів утворіть прикметники за допомогою суфікса -ськ(ий) і запишіть їх у дві колонки: 1) ті, у яких сполучення суфікса -ськ(ий) з кінцевим приголосним твірної основи пишеться за фонетичним принципом (пишемо, як чуєм...

Від поданих слів утворіть прикметники за допомогою суфікса -ськ(ий) і запишіть їх у дві колонки: 1) ті, у яких сполучення суфікса -ськ(ий) з кінцевим приголосним твірної основи пишеться за фонетичним принципом (пишемо, як чуємо); 2) ті, у яких написання цих сполучень не збігається з вимовою. Ятрань, Новоселиця, Абхазія, комендант, завод, Рига, альпініст, Овруч, дивак, Волгоград, село, якут, Калуш, журналіст, Арал, емігрант, Житомир, Ельбрус.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ятранський,новосельський,абхазьський,коментдантський,зоводський,рижський,альпіністський,волгоградський,сільський,якутський,калуський,журналістський,аральський,емігрантський,житомирськиц,ельбрусський