Від поданих слів за допомогою префіксів за-,пере-,від-,до-,при- утвори нові слова.Добери до кожного з них залежні.Запиши словосполучення за зразком.Познач префікси. Летіли,нести,вести,везти. Залетіти в сад,перелетіти через лі...

Від поданих слів за допомогою префіксів за-,пере-,від-,до-,при- утвори нові слова.Добери до кожного з них залежні.Запиши словосполучення за зразком.Познач префікси. Летіли,нести,вести,везти. Залетіти в сад,перелетіти через ліс...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Залетіли в вікно,,перелетіли через ліс ,відлетіли в вирій,долетіли швидко,прилетіли додому. Принести води,перенести через греблю,віднести друзям,донести до глядача,принести користь. Завести публіку,перевести подих,відвести погляд,довести свою точку зору,привести приклад. Завезти  в ліс,перевезти вантаж,відвезти пасажирів,довезти до пункту,привезти подарунки.