Від поданих словосполучень утворіть складноскорочені слова 1)з початкових букв а?
Від поданих словосполучень утворіть складноскорочені слова 1)з початкових букв а??о звуків,2) іншими способами.1.Міністерство охорони здоров'я,наукова огранізація праці,електронно-обчислювальна машина,Львівський автомобільний завод,будівельно-монтажне управління,інженерно-технічні працівники,Київська міська державна адміністрація.2.Міський комітет,професійна спілка,виконавець робіт,універсальний магазин,спеціальний кореспондент,Кременчуцька гідроелектростанція,Донецький басейн
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. МОЗ, НОП, НОМ,ЛАЗ,БудМУ, ІТП, КМДА
2. Міськком, профспілка, викробіт, універмаг, спецкор, Кремечуцька ГЕС, Донбас