Від станції одночасно в протилежних напрямках виїхали дві маршрутки.за 2 год відс?

Від станції одночасно в протилежних напрямках виїхали дві маршрутки.за 2 год відс??ань була між ними 260км. Знайди швидкість руху другої маршр. Якщо швидкість першої 70км/год??? Срочно!!!!!!! Будьласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)70км/год * 2год=140 (км)- вiдстань 1 машини; 2)260км-140км=120(км) -вiдстань 2 машини; 3)120км:2год=60 (км/год) Вiдповiдь: швидкiсть руху 2 машини 60 кiлометрiв за годину.