Від якого слова утворилося: широчезній,величезна,отакенний, тоненький, самісінький,здоровеннецький,машині-легковички, проклятущі,справжнісінький!Прошу даю 20 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ШирочезнИй- широкий (дуже широкий). Величезна- великий (дуже великий/ велика/ великій. Отакенний- отакий( дуже), тоненький- тонкий, самісінький-самий ,здоровеннецький- здоровий( дуже здоровий),машині-легковички- машині-легкі( переносять легкий груз), проклятущіо прокляті,справжнісінький- справжній.