Від залізничного вокзалу одночасно назустріч один одному рушили два поїзди. Перший поїзд рухався зі швидкістю 72 км/год, а другий - 68 км/год. Другий поїзд до зустрічі пройшов 408 км. Яку відстань до зустрічі пройшов перший поїзд?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вирішимо задачу на швидкість, час, відстань Дано: v₁=72 км/год v₂=68 км/год S₂=408 км Знайти: S₁=? км 1) Порахуємо скільки годин був у дорозі другий поїзд, знаючи що він проїхав 408 км зі швидкістю 68 км/год t(час)=S(вiдстань)÷v(швидкiсть) t₂=S₂÷v₂=408÷68=6 (годин) 2) Порахуємо який шлях проїхав перший поїзд за 6 годин зі швидкістю 72 км/год: S(вiдстань)=v(швидкiсть)×t(час) S₁=v₁×t₁=72×6=432 (км) Відповідь: перший поїзд до зустрічі пройшов відстань 432 км