Відгадайте , які слова пропущено у фразеологізмах. 1.Крутитися як муха в ......; 2.покласти зуби на ......; 3.мало каші ......; 4.голоці ніде .....; 5.виводити на чисту .....; 6.яблуку ніде....; 7.брати близько до ....; 8.грати...

Відгадайте , які слова пропущено у фразеологізмах. 1.Крутитися як муха в ......; 2.покласти зуби на ......; 3.мало каші ......; 4.голоці ніде .....; 5.виводити на чисту .....; 6.яблуку ніде....; 7.брати близько до ....; 8.грати першу ...; 9. товкти воду в ..... ; 10.не чуючи землі під..... ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 окропі 2 полицю 3 з'їв 4 - 5 воду 6 впасти 7 серця 8 скрипку 9 в ступі 10 ногами