Віднови послідовність подій у творі. Прийшла холодна зима. Розваги лінивої білочки. Жили дві білочки в густому лісі. Клопоти дбайливої білочки. Без праці немає добра. Допомога дбайливої білочки.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жили собі розваги клопоти прийшла допомога без праці
Гость
1. Жили дві білочки в густому лісі 2. Розваги лінивої білочки. 3. Клопоти дбайливої білочки. 4. Прийшла холодна зима. 5. Допомога дбайливої білочки. 6. Без праці немає добра.