Відображувані в словах поняття співвіднесені між собою так само, як у парі ПОВІСТЬ – ПИСЬМЕННИК, у варіанті А лист – адресат Б стіл – професор В літак – конструктор Г ліки – лікар Д товар – продавець

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Імовірніше, відповідь В (літак - конструктор). Тобто, повість - письменник це схема "предмет - той, хто зробив цей предмет". Тож, сюди підходить літак - конструктор.