Відомо, що 5 кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кг груш можна купити замість 35 кг яблук?
Відомо, що 5 кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кг груш можна купити замість 35 кг яблук?
Ответ(ы) на вопрос:
35/5=7
7*4=28 кг груш можно получить из 35 кг яблок.
Вродь так:3
Не нашли ответ?
Похожие вопросы