Відомо, що 5 кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кг груш можна купити замість 35 кг яблук?

Відомо, що 5 кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кг груш можна купити замість 35 кг яблук?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
35/5=7  7*4=28 кг груш можно получить из 35 кг яблок.  Вродь так:3
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы