Відповісти на запитання 1)Яку мудрість відкриває казка-притча "Маленький принц"Екзюпері 2)Навіщо людям "приручати" когось і відповідати за тих кого приручили (за казкою-притчею "Маленький принц"Екзюпері)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Не шукай далеко те, що поруч є ... Люди повинні піклуватися про красу та чистоту своєї планети, всі разом оберігати та прикрашати її. Цінувати те що маємо. 2) Ми відповідаємо за тих кого приручили. Заклик бути більш відповідальним в коханні та дружбі, щадити почуття близької людини, дорожити чужою довірою, не обманювати і не зраджувати. Бути гуманними по відношенню до братів наших менших. І якщо вже заводиш домашню тваринку, не викидай її на вулицю( бо вона тобі набридла). Навіщо людям "приручати" когось? Для того щоб вчитися, вчитися любити, допомогати, довіряти, дружити, жити. І зуміти зберегти все те добре, світле, чисте що є в кожного в душі. Через кохання та дружбу ми пізнаємо світ.