Відповісти на запитання-хто я?який я?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я людина. Я добрий, ввiчливий, гуманний, справедливий, бажаю добра i щастя всiм людям.
Гость
Хто я? Сижу я і питаю, Тихо до себе промовляю, Хоч відповіді сам не знаю Та все ж в думках її шукаю. То хто ж я, хто? Ніхто? Можливо... Я пустота? Чи що... Скажи но. Чи вартий я хоча б піщинки, Найменшої в світі пилинки, Чи, може, мов води краплинки, Що не живуть довше хвилинки? Та ні, я просто унікал, Величних армій генерал, Я все, я Бог, я ідеал, Я всесвіт, космос і астрал. Та ні... Хіба я так вважаю? Я просто все це уявляю. Я не ніхто, я відчуваю, Я є не Бог - я точно знаю. Я лиш проста собі людина, Така нікчемна я тварина Чи возвеличена причина... Багатогранна я картина...