Відредагуйте речення Реєстрація учасників олімпіади проводиться в дев"яти до од

Відредагуйте речення Реєстрація учасників олімпіади проводиться в дев"яти до одинадцяти годин. Цей поет являєтья одним з найбільш відоміших постатей у теперешньому літературному процесі. До характеристики прикладається: атестат, правка з місця роботи, виписка з протоколу зборів трудового колективу. Привернувши мою увагу книга виявилась дуже цікавою. Нам ніщо не мішало зустрітися тут в другий раз.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вiдповiдь на фото. на схему, що зверху, не звертайте уваги.