Відредагувати подані речення 1) Старша адміністраторка Іванська П.Л. получила виговор. 2) Люди,коні і корови пасуться в відведених місцях. 3) Нова редактор Надія Степанівна Орловська виступила із виступом. 4) НБУ повідомило про...

Відредагувати подані речення 1) Старша адміністраторка Іванська П.Л. получила виговор. 2) Люди,коні і корови пасуться в відведених місцях. 3) Нова редактор Надія Степанівна Орловська виступила із виступом. 4) НБУ повідомило про зміну курса доллара і євра.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Старший адміністратор Іваеська П.Л. отримала виговор. 2)Коні і корови пасуться в відведених людьми місцях. 3)Новий редактор Надія Степанівна Орловська виступила із виступом. 4)НБУ повідомило про зміну курсу доллару та євро.