Відредагувати Поступати по вказівці директора Сказати в двох словах Сказати пару слів Оточуюче середовище Говорити на українській мові Нашою організацією здано в експлуатацію три нових будинка. Він невірно рішив цю задачу, так ...

Відредагувати Поступати по вказівці директора Сказати в двох словах Сказати пару слів Оточуюче середовище Говорити на українській мові Нашою організацією здано в експлуатацію три нових будинка. Він невірно рішив цю задачу, так як в умові не дописав ноля.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поступати за вказівкою директора Сказати декілька слів Навколишнє середовище Говорити українською мовою