Відредагувати речення. 1. Сергійко зустрів товариша дружним потиском руки. 2. Шости

Відредагувати речення. 1. Сергійко зустрів товариша дружним потиском руки. 2. Шостий клас у нас дружній. 3. Будинки знаходяться на сусідських вулицях. 4. Лейтенант був одягнений у нову воєнну форму.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Сергійко зустрів товариша дружнім потиском руки. 2. Шостий клас у нас дружний. 3. Будинки знаходяться на сусідніх вулицях. 4.  Лейтенант був одягнений у нову військову форму.