Відредагувати речення: 1. У відділі кадрів знаходиться його особиста справа. 2. Повістка дня засідання оголошувалась у регіональній пресі. 3. Рахую, що це треба робити по-другому. 4. Регістрація відпочиваючих обов'язкова. 5. У...

Відредагувати речення: 1. У відділі кадрів знаходиться його особиста справа. 2. Повістка дня засідання оголошувалась у регіональній пресі. 3. Рахую, що це треба робити по-другому. 4. Регістрація відпочиваючих обов'язкова. 5. Учбовий корпус знаходиться недалеко.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У відділі кадрів знаходиться його особова справа. 2. Порядок денний засідання оголошувалась у регіональній пресі. 3. Вважаю, що це треба робити по-іншому. 4. Реєстрація відпочивальників обов'язкова. 5. Навчальний корпус знаходиться недалеко