Відредагувати речення. 1.Ці складнощі треба подолати. - 2.Наші думки не співпадають. 3.Для учнів нашої школи було організовано екскурсію до типографії. 4.Учень був розстроєний через незадовільну оцінку. 5.Пропоную примінити ...
Відредагувати речення. 1.Ці складнощі треба подолати. - 2.Наші думки не співпадають. 3.Для учнів нашої школи було організовано екскурсію до типографії. 4.Учень був розстроєний через незадовільну оцінку. 5.Пропоную примінити на практиці отримані знання
Ответ(ы) на вопрос:
1. Примінити-застосувати
2. Наші погляди не співпадають
3. була проведена екскурсія
4. Розстроєний-засмучений
5. Примінити-застосувати