Відредагувати речення.   1.Ці складнощі треба подолати. -  2.Наші думки не співпадають. 3.Для учнів нашої школи було організовано екскурсію до типографії. 4.Учень був розстроєний через незадовільну оцінку. 5.Пропоную примінити ...

Відредагувати речення.   1.Ці складнощі треба подолати. -  2.Наші думки не співпадають. 3.Для учнів нашої школи було організовано екскурсію до типографії. 4.Учень був розстроєний через незадовільну оцінку. 5.Пропоную примінити на практиці отримані знання
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Примінити-застосувати 2. Наші погляди не співпадають 3. була проведена екскурсія 4. Розстроєний-засмучений 5. Примінити-застосувати