Відредагувати речення.* Машина притормозила біля обочини.* Гурток по вивченню географії у нашій школі.* Він відноситься до мене з повагою.* Ці питання мене не касаються.* Екзамен для нас не являється трудністю..

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Машина зупинилася біля узбіччя Шкільний гурток з географії Він мене поважає Ці питання мене не стосуються Екзамен для нас не є трудністю