Відредагувати речення. Щоб покращити якість навчання дисципліни, на кафедрі вважають потрібним розробити нові методичні вказівки
Ответ(ы) на вопрос:
Щоб покращити якість навчання, дисципліну, на кафедріы вважають за потрібне розробити нові методичні вказівки.
Щоб покращити якість навчання дисципліни ,на кафедрі, вважають потрібним розробити нові методичні вказівки.