Відредагувати реченняЯ не знаю повідредагувати реченняЯ не знаю по якому адресу проживає новоприбулий однокласник.Самою приємною стала зустріч з улюбленим письменником.У конкурсі могли приймати участь школярі всякого віку. Саме...

Відредагувати реченняЯ не знаю по відредагувати речення Я не знаю по якому адресу проживає новоприбулий однокласник. Самою приємною стала зустріч з улюбленим письменником. У конкурсі могли приймати участь школярі всякого віку. Саме на протязі зими відбуваються самі цікаві міроприємства. Свято розпочнетмо без пятнадцяти сім. Мій друг часто приймає участь у спортивних змаганнях по баскетболу. Дякую
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я не знаю за якою адресою проживає новий однокласник. Найприємнішою стала зустріч з улюбленим письменником. В конкурсі могли приймати участь школярі різного віку. Саме на протязі зими відбуваються найцікавіші міроприємства. Свято буде розпочато в без п'ятнадцяти сім. Мій друг часто бере участь у змаганнях по баскетболу.