Відредагувати словосполучення душевна біль, спішна справа, учбовий корпус, здава?

Відредагувати словосполучення душевна біль, спішна справа, учбовий корпус, здава??и єкзамен, згідно вимог, подумати за брата, по проханню вчителя, дякувати товариша. Помоги срочно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Душевний біль. невідкладна справа. навчальний конкурс. складати екзамен. згідно правил. подумавши що до  брата. на прохання вчителя. подякувати товаришеві.