Відредагувати словосполучення: Ми проходили долиною галявини; Повідомив дехто Петришин; Яка заросла деревами; Велосипедист проїхав біля пішохода,він злякався; головну увагу мою приділено на такі питання Ми знайшли зошит Петренк...

Відредагувати словосполучення: Ми проходили долиною галявини; Повідомив дехто Петришин; Яка заросла деревами; Велосипедист проїхав біля пішохода,він злякався; головну увагу мою приділено на такі питання Ми знайшли зошит Петренка, що лежав під столом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ми проходили долиною галявину петришину дехто повідомив велосипед проївз повз пішохода