Відредагувати словосполучення. Самий кращий учень, річний транспорт, спокійної ночі, лишній квиток, закрити форточку, боятися тараканів, наша солодкоїжка, сісти за руль.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найкращий учень, річковий транспорт, надобраніч, зайвий квиток, зачинити кватирку, лякатися/боятися тарганів, наша ласунка, сісти за кермо.