Відредагуй подані речення, запиши їх.  1. Зустрічаємося завтра без четверті десять. 2. Нарада по цьому питання розпочнеться в десять годин. 3. Я хочу до вас звернутися по приватній справі. 4. Це заняття проведене згідно плану.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Зустрічаємося завтра без чверті десята 2. Нарада (засідання ) по цьому питанні розпочнеться о десятій годині 3. Я хочу звернутися до Вас по особистій справі 4. Це заняття проведено згідно плану