Видредагуй текст доповнюючи його прикметниками так щоб можно було видчути красу природи вранци. Аж ось зайнявся ранок. Из-за обрию викотилося сонце. Туман почав танути, тулитися до земли. Скризь заблищали краплини роси.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аж ось зайнявся літній ранок. Із-за обрію викотилося яскраве сонце. Густий туман почав танути, тулитися до ледь теплої землі. Скрізь заблищали краплини вранішньої роси.