Відредагуйте будь ласка ось ці словосполучення:вести себе, відноситися до людей, приймати участь, заказувати обід, доказати теорему, принести подяку, рахувати про складне, скласти оцінку, крутити фільм, дякувати вчителя

Відредагуйте будь ласка ось ці словосполучення: вести себе, відноситися до людей, приймати участь, заказувати обід, доказати теорему, принести подяку, рахувати про складне, скласти оцінку, крутити фільм, дякувати вчителя
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
поводити себе ставитися до людей брати участь замовляти обід довести теорему оголосити подяку дякувати вчителю