Відредагуйте подані речення. Молода сім’я з двох чоловік зніме квартиру у любому районі. На сьогоднішній день самим складним питанням є працевлаштування випускників. Бувші студенти Національного Університета «Львівської політех...

Відредагуйте подані речення. Молода сім’я з двох чоловік зніме квартиру у любому районі. На сьогоднішній день самим складним питанням є працевлаштування випускників. Бувші студенти Національного Університета «Львівської політехніки» гордяться тим, що вони отримували освіту в цьому вузі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Молода сім'я з двох чоловік винайме квартиру у будь-якому районі міста. На сьогоднішній день надскладним є питання працевлаштування випускників. Випускники Національного Університету "Львівська політехніка" горді тим, що вони отримували освіту у цьому ВУЗі.