Відредагуйте подані словосполучення 1. У минулому році 2. У випадку необхідності 3. Як можна швидше 4. Ні за які блага 5. Носить назву 6. Обставини співпадають 7. У крайній мірі 8. Проти бажання 9. Ставити вище всього 10. Мож...

Відредагуйте подані словосполучення 1. У минулому році 2. У випадку необхідності 3. Як можна швидше 4. Ні за які блага 5. Носить назву 6. Обставини співпадають 7. У крайній мірі 8. Проти бажання 9. Ставити вище всього 10. Можемо привести слідуючі приклади Допоможіть будь ласка! Дуже потрібно !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У попередньому році за необхідності як найшвидше ні за що має назву обставини склалися так принайні  проти волі  ставити на першу сходинку  можемо навести такі прикладі