Відредагуйте подані словосполучення: правляча еліта, життєстверджуючі настрої, оточуюче середовище, стоячі місця, завідуючий кафедрою, сумно відомий факт, смачні плюшки, в області серця, фільм по сценарію, головний лейтмотив.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пануюча еліта, життєстверджувальні настрої, навколишнє середовище, .. фільм за сценарієм, сумнозвісний факт